Ana Menü
Aşındırıcılar
Teknik Hırdavat
İş Güvenliği
Aşındırıcılar
Kaynak Malzemeleri
Hortum
Bilmeniz Gerekenler
Kargo Teslimat Şartları
Sipariş Takibi
Gizlilik ve Güvenlik
Satış Sözleşmesi
Sipariş Takibi
Sipariş Takip Bilgileri
Marka Arama
Marka Seçiniz
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
       Satış Sözleşmesi
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nhk.com.tr alışveriş sitesine hoş geldiniz.
Lütfen www.nhk.com.tr adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

GENEL
nhk.com.tr satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. NHK ENDÜSTRİYEL, sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.

SİTE İÇERİĞİ
Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) NHK ENDÜSTRİYEL'in fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.

KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI
Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla NHK ENDÜSTRİYEL'e yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler NHK ENDÜSTRİYEL mülkiyetindedir. Böyle bir durumda NHK ENDÜSTRİYEL bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. NHK ENDÜSTRİYEL bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, tacizkar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur.NHK ENDÜSTRİYEL demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde aofmarket.com bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

NHK ENDÜSTRİYEL SİZİNLE OLAN İRTİBATI
NHK ENDÜSTRİYEL size sitedeki değişiklik veya eklemeleri, ürün ve hizmetlerini veya Uygun bulduğu her hangi başka bir konuyu bildirmek için elektronik posta yollamasını şimdiden kabul etmektesiniz.

ÜRÜN BİLGİSİ
Bazı NHK ENDÜSTRİYEL ürünleri fiziksel mağazalarda da satılabilir. Bazı durumlarda ise NHK ENDÜSTRİYEL yer alan ürünler fiziksel mağazalarda bulunmayabilir. Sitede yer alan tüm fiyatlar Türk Lirası cinsinden olup sadece Türkiye ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için geçerlidir.

RENKLER
Sitemizde yer alan ürünlerinizin renklerinin mümkün olan en etkin şekilde görülebilmesi için tüm çalışmalar Büyük dikkatle yapılmıştır. Bununla birlikte kullandığınız monitörden dolayı renklerde farklılıklar oluşabilir.

DİĞER WEB SİTELERİNE LİNKLER VE HİZMETLER
Bu sitede yer alan dış hizmet ve kaynaklara yönlendirilmiş ve içeriği NHK ENDÜSTRİYEL tarafından kontrol edilmeyen linklerin sorumluluğu sadece ve tamamen bu hizmet ve kaynaklarin sahiplerine aittir.

FERAGAT
Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan NHK ENDÜSTRİYEL sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. Zaman zaman NHK ENDÜSTRİYEL yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir.NHK ENDÜSTRİYEL bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun ortaya çıkaracağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer NHK ENDÜSTRİYEL sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız iade şartları dahilinde ürünü iade edebilirsiniz. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.

TAZMİNAT
Bu sitenin kullanımından dolayı hic bir sekilde NHK ENDÜSTRİYEL her hangi bir yasal talep, iddia, bedel, hasar veya avukat giderleri de dahil harcamalardan mesul tutmayacağınızı şimdiden kabul etmektesiniz.

MUHTELİF
Baska bir sekilde belirtilmediği sürece NHK ENDÜSTRİYEL ürünleri sadece Türkiye Cumhuriyet’i ve KKTC’de satılmaktadır ve ürün sorumlulukları tedarikçi firmalara aittir. Bu site NHK ENDÜSTRİYEL ekibi tarafından NHK ENDÜSTRİYEL, Türkiye’de kontrol edilmekte ve yönetilmektedir. Bu Sözleşme’den kaynaklanan tüm uyuşmazlıklar ile Sözleşme’den dönme ve tazminata ilişkin talepler hususunda NHK ENDÜSTRİYEL / Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri münhasıran yetkilidir.

FESİH
Bu sözleşme siz veya NHK ENDÜSTRİYEL tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. NHK ENDÜSTRİYEL istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız.

NHK ENDÜSTRİYEL dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
Almış olduğunuz ürünü kullanmadan (deneme amaçlı kullanılabilir ancak orjinalliği bozulmamalıdır) tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün NHK ENDÜSTRİYEL'e ulaştığı andan itibaren onbeş (15) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.
NHK ENDÜSTRİYEL , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ
NHK ENDÜSTRİYEL iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.
NHK ENDÜSTRİYEL birbirinden çok farklı ürünler yer almaktadır. Bu yüzden ürünü satın alırken iade şartlarını da incelemenizi tavsiye ederiz.
Orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla paketin üzerine NHK ENDÜSTRİYEL yazmayı unutmayınız. Ayrıca müşteri hizmetlerimize info@nhk.com.tr a yollayacağınız e-posta veya 0322 429 55 85  no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden iade işleminiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0322 429 55 85 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz
Çağrı Merkezi Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 0322 429 55 85 nolu telefondan hizmet vermektedir. Ancak iade etmek için detaylı bilgi Müşteri Temsilcileri tarafından verilmektedir. Müşteri hizmetleri hafta içi 10:00 – 18:00 arasında 0322 429 55 85 nolu telefondan hizmet vermektedir.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDERİM
Siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verildiği için mesai saatleri içerisinde iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak iptal edebilirsiniz. Eğer ki siparişiniz kargoya verilmişse ürünü iade ederek ödemenizi geri alabilirsiniz.

NHK ENDÜSTRİYEL - İnternetteki Alışveriş Dünyanız

Sepetim
Sepetinizde şu anda herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Fırsat Ürünleri
Döviz Kurları
EUR = TL
USD = TL
Haber Listesi
Haber listemize kaydolarak tüm yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Ana Sayfa | İndirimdekiler | Yeni Eklenenler | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Satış Sözleşmesi | Sipariş Takibi

Copyright © 2010 Tel : 0 322 429 55 85

Bu site Adana Web Tasarim sistemi kullanmaktadır.